PIERWSZA NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO! OD 9.04.2013 ZACZYNAMY...

Apostołowie Ducha Świętego (Apostles of the Holy Spirit) 2709 Woodburn Ave. Cincinnati, OH 45206, USA Nihil Obstat: Edward J. Gratsch; Imprimatur: Carl K. Moeddel, Auxiliary Bishop of Cincinnati...

Nikt nie może kochać cię bardziej niż Bóg, Duch Święty. Dana ci została i otrzymałeś jedynie naturalną miłość. 

Miłość Boga jest ponad-naturalna. On cię stworzył. Dokładnie takim, jakim jesteś. On chce, żebyś Go znał. On chce, żebyś był szczęśliwy, radował się tym światem i tym życiem, jakie ci dał.

 

Z Jego darami, daje ci On wszystko, czego potrzebujesz, żeby tego dokonać. On chce ci dać nieograniczoną: MĄDROŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ i ROZUM. On chce ci RADZIĆ i dać ci MĘSTWO. Chce uczynić dla ciebie łatwym to, abyś był z Nim blisko, i bezpośrednio, poprzez dar POBOŻNOŚCI. Chce On stworzyć w tobie miłość dla Niego, ażeby usatysfakcjonować twoje każde żądanie i każde pragnienie.

 

Gdy Jezus żył na ziemi ze Swoimi uczniami, to radośnie pozostawili oni wszystko, żeby pójść za Nim. Z Nim, byli bezpieczni, i jeśli potrzebowali RADY, to wiedzieli, że On da im odpowiedź. Uczniowie nigdy nie słyszeli ani nie doświadczyli czegoś takiego jak źródło pomocy i MĄDROŚCI na ziemi. Tak więc, gdy nadszedł dla Niego czas, aby odejść, byli bardzo zmartwieni. On zapewnił ich, że przyśle Ducha Św., Pocieszyciela, aby pozostał z nimi i z tymi, którzy po nich przyjdą.

 

Gdy Jezus żył jako człowiek, był jedynie dotykany i widziany przez tak wielu, jak to po ludzku jest możliwym.

Przez wysłanie Swojego Ducha Świętego, mógł być On obecny, w Duchu, dla wszystkich, przez wszystkie czasy.

Duch Święty mówi do ciebie w twoich myślach. Daje natchnienia, lub mówi do ciebie w twoim języku, stosując gramatykę i słowa, jakich używasz na codzień. Te słowa i podpowiedzi, które przychodzą od Ducha Świętego są tak naturalne, że jeśli nie zwrócisz na nie uwagi, to z łatwością możesz je zignorować, albo też nie uznać ich godnymi dla zastanowienia się.

 

Przez te dziewięć dni rozmyślania o Duchu Świętym, będziesz się modlił, medytował, zastanawiał, zwracał uwagę, koncentrował, rozmyślał, używał swojej wyobraźni, oraz słuchał.

 

Autor praktykował to nabożeństwo od wieku lat pięciu aż po dzień dzisiejszy (76 lat), Wyjaśnił go niezliczonej ilości ludzi, którzy przyjęli i zaakceptowali jego treść. Wielu z nich miało możliwość zastosowania go w swoim własnym życiu. Ci, których on osobiście instruował, zgłębiali go w ciągu tygodni, miesięcy a nawet i lat, zaskakując niekiedy tym, czego sami doświadczali. 

CZYTAJ DALEJ


 

Download
Page-01.tif
Tagged Image Datei 14.7 MB
Download
Page-02.tif
Tagged Image Datei 14.7 MB
Download
Page-03.tif
Tagged Image Datei 14.7 MB
Download
Page-04.tif
Tagged Image Datei 14.7 MB
Download
Page-05.tif
Tagged Image Datei 14.7 MB
Download
Page-06.tif
Tagged Image Datei 14.7 MB
Download
Page-08.tif
Tagged Image Datei 14.7 MB

Kommentar schreiben

Kommentare: 0