5 książek dla Ciebie w prezencie!

Księgarnia internetowa Tolle.pl

Dla Klubowiczów Tolle prezent: 5 książek w wersji elektronicznej!

Głęboko wierzymy, że świat będzie lepszy, jeśli ludzie będą kierować się miłością Boga i bliźniego oraz żyć według zasad Ewangelii. Jeśli podzielasz te wartości, to witaj w Klubie Książki Tolle.pl!

Jeśli chcesz razem z nami zmieniać świat na bardziej chrześcijański to - podobnie jak my - potrzebujesz rozwoju duchowego i osobistego. Bez wiedzy o świecie współczesnym nie będziemy w stanie wpływać na to, jaki będzie świat wokół nas. Czerpiąc wiedzę z książek, zmienisz swoje życie i świat wokół siebie.

Jeśli chcesz robić to skutecznie, nie trać czasu na czytanie byle czego - skup się na takich książkach, które naprawdę są najlepsze. Jak jednak znaleźć takie książki wśród dziesiątek tysięcy tytułów dostępnych w księgarniach?

W Klubie Książki Tolle.pl doradzimy Ci, co warto przeczytać, abyś osiągał najlepsze owoce w swoim rozwoju osobistym i duchowym, abyś mógł skuteczniej dawać chrześcijańskie świadectwo w świecie. Spośród dziesiątków tysięcy książek dostępnych w Polsce wybraliśmy te, po które naprawdę warto sięgnąć!

I co ważne, to nie są książki tylko religijne, bo nie wystarczy czytać książek o Janie Pawle II, modlitwie i Kościele. Jeśli chcesz być lepszą żoną (mężem), rodzicem, mieć lepszą relację z ludźmi - czytaj także książki na ten temat! Dlatego oprócz książek o rozwoju duchowym polecamy Ci też książki z innych dziedzin (np. psychologia, historia, kultura), ale zawsze specjalnie dobrane i zgodne z chrześcijańskimi wartościami.

Jeśli podzielasz nasze wartości, dołącz do Klubu Książki Tolle.pl już teraz!

 

Hinweis: Bitte die mit * gekennzeichneten Felder ausfüllen.

Kommentare: 0