UWAGA! POWSTAJE NOWY FILM O NASZYM UKOCHANYM PAPIEŻU JANIE PAWLE II.

KLATKA STOP... Ale super fajne!


Polski ksiądz, Jarosław Cielecki z kamerą. Producent i reżyser nowego filmu o Karolu Wojtyle, młodym wikarym...

Foto "Dziennik Polski": Po audiencji generalnej ks. Jarosław Cielecki podszedł do papieża.
Foto "Dziennik Polski": Po audiencji generalnej ks. Jarosław Cielecki podszedł do papieża.

E-MAIL OD DANKI!
E-Mail z 10.08.2013 od Danuty:

 

Powodem mojego listu jest też prośba...

... może ktoś zechce wesprzeć finansowo budżet powstającego filmu o Janie Pawle II, a dokładniej o kapłaństwie Karola Wojtyły i o Matce Bożej Wniebowziętej z Niegowici, czyli z pierwszej parafii ks. wikarego Karola Wojtyły. Film o kapłaństwie z przesłaniem o miłości, z przesłaniem dla księży, film fabularny.

 

Film ten ma być pokazany w Watykanie, jest już decyzja watykańskich urzędów, że tam premiera. Zdjęcia zaczną sie w pierwszych dniach lipca. Producentem i reżyserem jest polski ksiądz pracujący w Watykanie, a pochodzi z parafii Niegowić, właśnie ta Niegowić ks. Karola Wojtyły.

 

Ks Jarosław Cielecki, napisał kilka książek, pracuje naukowo w Krakowie, od ponad 18 lat w Watykanie, szef Vatican Nevs Service,...

 

...Swoje świadectwo z pielgrzymki do Medziugorja gdzie wraca zawsze gdy czas pozwoli nagrał i opublikował - jest na you tube filmic "Matko jesteś tutaj". Ostatnio wyprodukował film Liban Ziemia Świętych, produkcja w 4 językach, potem powstała wersja polska filmu...

 

...Ksiadz bardzo ciężko pracuje, a że jest zdolny i twórczy to Bogu dzięki za to. Dużo pieniedzy już ksiadz Cielecki zgromadził ale jeszcze nie wszystkie konieczne dlatego pyta, szuka, modli się do Bł. Jana Pawła o wsparcie.

 
Ksiądz zaprasza na premierę filmu do Watykanu lub do Krakowa. Sponsorzy zostaną uwiecznieni na DVD.
 
Każda kwota pieniędzy jest potrzebna i ogromnie cenna. Ksiadz zaprasza ofiarodawców do Rzymu, do Watykanu, chętnie oprowadzi tam gdzie pielgrzymi bywają i nie tylko, zna tam wszystkie zakamarki i ciekawostki i jest znany więc okazja wyjątkowa.
 
Tak sobie myślę, może znacie kogoś kto dla Bł. Jana Pawła II dla celów ewangelizacji i szerzenia wzoru kapłaństwa zechce włączyć się w dzieło tworzenia tej produkcji.
 
Jeśli będzie taka możliwość i znajdą się osoby chcące zorganizować spotkanie modlitewne z Bł. Janem Pawłem, ksiądz chętnie przyjedzie, przywiezie relikwie pierwszego stopnia Bł. Jana Pawla II, poprowadzi modlitwę przez wstawiennictwo bł. Jana Pawla II i św. Charbela, przywiezie film o ks. Karolu Wojtyle.
 
 
Bardzo polecam tą sprawę modlitwie i rozejrzeniu się w możliwościach wsparcia.
 
Serdecznie pozdrawiam
 
Ave Maryja !
 
Danusia
Download
Śladami Karola. Migawki z planu - http://www.dziennikpolski24.pl
DOKUMENT. - Nie myślałem, że to tak wygląda. Na ekranie będzie pewnie z pięć minut, a tu już ze trzy godziny kręcą - komentowali obserwatorzy powstającego właśnie filmu pod roboczym tytułem "Ksiądz Karol - wikary z Niegowici".Kilkanaście lat temu ks. Jarosław Cielecki, pracujący w Rzymie, a pochodzący z niegowickiej parafii napisał książeczkę "Wikary z Niegowici". Od dawna marzył o zrealizowaniu filmu poświęconego początkom kapłańskiej drogi papieża-Polaka. Teraz przyszedł na to czas.
Film.pdf
Adobe Acrobat Dokument 376.2 KB
Śladami Karola. Migawki z planu - http://www.dziennikpolski24.pl
Śladami Karola. Migawki z planu - http://www.dziennikpolski24.pl

Kommentar schreiben

Kommentare: 0