O. ANTONELLO CADEDU W POLSCE

Proroctwo o. Antonello w Skrzatuszu

DODANE 2013-09-15 11:47

Karolina Pawłowska

zobacz galerię 

Bóg dał mi widzenie: niech stąd popłynie źródło wody żywej dla całej Polski - powiedział o. Antonello Cadeddu do tysięcy wiernych zgromadzonych przed sanktuarium.

Proroctwo o. Antonello w Skrzatuszu  KAROLINA PAWŁOWSKA /GNOjciec Antonello ogłasza proroctwo dla diecezji i Polski

Trwają uroczystości 25-lecia koronacji cudownej Piety w Skrzatuszu. Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu o. Antonello, charyzmatyczny włoski rekolekcjonista, wygłosił proroctwo dla diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Przytulając się do monstrancji o. Antonello opowiedział o widzeniu, które otrzymał od Boga. Mówił o przekleństwie, które dotknęło te ziemie i wody w XVII i XVIII w. Potem zwrócił się do biskupa diecezji, przekazując mu prośbę od Matki Najświętszej.

- Maryja prosi, by tu, w Skrzatuszu, na tym wzgórzu powstało źródło. Z niego popłynie siedem strumieni, które łączyć się będą ze sobą. Obok stanie figura Maryi Niepokalanej, miażdżącej głowę szatana. Niech z tego symbolu wody żywej popłynie zdrój wiary dla całej Polski - mówił włoski misjonarz.

- Moja Mama wzięła mnie w ramiona, kiedy umarłem, ale z mojego serca - otwartego przez włócznię - wypłynęła woda żywa i krew, która uzdrawia. I tutaj wielu będzie się nawracać poprzez spowiedź. To miejsce jest święte! Wielu protestantów będzie się tutaj nawracać, a Maryja weźmie ich w swoje ramiona - zapewniał o. Antonello.

Potem poprosił diecezjan: - Jezus błaga: ja chcę mieć w Koszalinie kościół otwarty przez całą dobę, gdzie wiele moich świeckich dzieci będzie adorować wieczyście Najświętszy Sakrament w intencji całej Polski. Jezus prosi was o to. Nie za klauzurą, ale w kościele, który wskaże ksiądz biskup.

Potem o. Antonello zaprosił do ołtarza wszystkich, którzy zadeklarowali chęć bycia w grupie oddającej nieustanną część Jezusowi i wstawiającymi się za Polską.

Strumień tych pątników płynie do ołtarza, by zostawić swoją deklarację z adresem i prosić o błogosławieństwo.

Na skrzatuskim placu przy ołtarzu polowym jest obecnie ponad 7 tys. pątników. Kolejni wciąż jeszcze zmierzają do sanktuarium.

W południe rozpocznie się Msza św. pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza.

Na godz. 15 przewidziana jest modlitwa wstawiennicza z o. Antoenllo i Enrique. 

źródło: http://koszalin.gosc.pl/doc/1706212.Proroctwo-o-Antonello-w-Skrzatuszu

Kommentar schreiben

Kommentare: 1
  • #1

    Coy Kovacich (Dienstag, 31 Januar 2017)


    I am really loving the theme/design of your website. Do you ever run into any internet browser compatibility issues? A small number of my blog visitors have complained about my blog not operating correctly in Explorer but looks great in Firefox. Do you have any tips to help fix this issue?