Co mógł jadać Jezus? I co robiłby aby być zdrowym?

WHAT JESUS ​​WILL DO TO BE HEALTHY?

Właśnie jesteśmy na etapie książek na temat zdrowia, napisanych przez nie tylko bardzo dobrych lekarzy, ale przez lekarzy którzy są uczniami Jezusa Chrystusa, w którego wierzą z całego serca i sami o tym piszą.

Fenomenalne, nieprawdaż?

Jak je doczytam lub doczytamy, to rozwiniemy co nie co, ten niezmiernie ważny temat.

Jak na razie możemy wam zdradzić, że dbanie o to co jemy jest naszym świętym obowiązkiem, gdyż w zdrowym ciele mieszka zdrowy i wesoły duch!

Niezmiernie polecam artykuł o aspartamie, bo wiele osób nie ma zielonego pojęcia co to jest.

W wielu europejskich krajach, w międzyczasie, dzieli się żywność na tą z aspartamem i bez!

Coś takiego robią mądrzy Szwajcarzy, Francuzi również Polacy. 

 

Iwona T.

GENIALNA KSIĄŻKA czyli Dr. Don Colbert "ZABÓJCZE EMOCJE"; Umysł–ciało–duch: o niszczącej i uzdrawiającej sile emocji

mehr lesen 0 Kommentare

JAK SKUTECZNIE WALCZYĆ I WYGRAĆ Z RAKIEM?

Co zrobić w sytuacjach po ludzku nie do rozwiązania?

Niesamowita historia człowieka, który się nie poddał i wypowiedział - wygrywając - walkę przeciw nieuleczalnej chorobie przeciw rakowi. Na podstawie jego osobistej zwycięskiej historii powstał dokumentalny film, który z całego serca polecam.

Opowieść nawiązuje do błogosławieństw danych nam przez Boga i wykorzystaniu ich uzdrawiającej mocy w sytuacjach po ludzku nie do rozwiązania. Akcja rozgrywa się w przepięknych miejscach Ziemi Świętej.

 

 

mehr lesen 0 Kommentare

Warzywka z apteki pana Boga!

 

"Często jedynym ratunkiem współczesnego człowieka jest czasowe powstrzymanie się od jedzenia czyli post. Oto kilka odmian postu: zupełny (na wodzie), sokowy, warzywno - owoco- wy lub post o chlebie i wodzie. Wspólną cechą postów jest niedostateczne odżywianie ze- wnętrzne, co uruchamia zastępcze odżywianie wewnętrzne. Wówczas organizm samoistnie przywraca utracone zdrowie. Ta zdolność organizmu do samoleczenia znana była już w za- mierzchłych czasach jako vis medicatrix naturae (lecznicza siła natury) i wiadomo było, że wła- sny "lekarz wewnętrzny" - to najlepszy lekarz. "

Cytat z książki dr. Ewy Dąbrowskiej "Ciało i ducha ratować żywieniem"

SHARE:

0 Kommentare